نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شوهر من تو هر جمعی از دوستان یا فامیلاش مشروب خوری می‌کنه و دور از چشم من سیگار می‌کشه

1648
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46442
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر من تو هر جمعی از دوستان یا فامیلاش مشروب خوری می‌کنه و دور از چشم من سیگار می‌کشه

شوهر من تو هر جمع مردونه از دوستاش یا فامیلاش مشروب میخوره و دور از چشم من پنهانی سیگار می‌کشه.با اینکه می‌دونه من کاملا مخالفم با اینکار.چندبار هم تاکید کردم که دوست ندارم این اتفاق بیفته،گاهی دیدم و گذشت کردم ولی بازم درنهایت پررویی اینکار رو تکرار کرد .زمانی هم دایم الخمر بوده.الان یازده ساله ک با هم زندگی میکنیم،از هر راهی وارد شدم که جلوی این کاراشو بگیرم با سیاست زیاد اما بازم تو موقعیتش قرار میگیره نمیتونه نه بگه به دور وریاش.الان یه دختر ۵ ساله دارم نمیخوام دیگ جر و بحثی جلوش انجام بدم.اون ولی حتی رو لباس پوشیدن یا هرچیز ساده دیگری کنترل منو به دست داره اما خودش اهمیت به خواستم نامیده.تو رو خدا راهنماییم کنید دیگه به تنگ اومدم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : شوهر من تو هر جمعی از دوستان یا فامیلاش مشروب خوری می‌کنه و دور از چشم من سیگار می‌کشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mona28 نمایش پست ها
    شوهر من تو هر جمع مردونه از دوستاش یا فامیلاش مشروب میخوره و دور از چشم من پنهانی سیگار می‌کشه.با اینکه می‌دونه من کاملا مخالفم با اینکار.چندبار هم تاکید کردم که دوست ندارم این اتفاق بیفته،گاهی دیدم و گذشت کردم ولی بازم درنهایت پررویی اینکار رو تکرار کرد .زمانی هم دایم الخمر بوده.الان یازده ساله ک با هم زندگی میکنیم،از هر راهی وارد شدم که جلوی این کاراشو بگیرم با سیاست زیاد اما بازم تو موقعیتش قرار میگیره نمیتونه نه بگه به دور وریاش.الان یه دختر ۵ ساله دارم نمیخوام دیگ جر و بحثی جلوش انجام بدم.اون ولی حتی رو لباس پوشیدن یا هرچیز ساده دیگری کنترل منو به دست داره اما خودش اهمیت به خواستم نامیده.تو رو خدا راهنماییم کنید دیگه به تنگ اومدم.
    سلام. 1. ایا پدر ایشان مشروبات الکلی یا سیگار استفاده می کنند و یا کسی از نزدیکان ایشان اعتیاد به مصرف مواد دارند‌؟
    2.سطح تحصیلات و نوع شغل ایشان
    3.ایا پیش از ازدواج هم همین مشکلات را داشتند؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45881
    تشکـر
    16
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهر من تو هر جمعی از دوستان یا فامیلاش مشروب خوری می‌کنه و دور از چشم من سیگار می‌کشه

سخت نگیرید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما مونا جان
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی همراه می باشد اما عزیزم شما می کنید زمانی ایشان دائم الخمر بوده اند یعنی به صورت مداوم و بدون کنترل مشروبات الکلی مصرف می کرده اند و به اعتیاد داشته اند خب این موضوع در زمان فعلی که تنها در زمان های خاصی مصرف می کنند نشان از مدیریت ایشان و اقدام در مسیر ترک دارد و خب نیاز است که شما واقعیت بیرونی را مشاهده کنید 11 سال می باشد که شماها ازدواج کرده اید خب در این یازده سال شناخت لازم را نسبت به رفتارها و شخصیت همسرتان کسب کرده اید در این مسیر با توجه به همین شناخت نیاز است که شما به این سوال پاسخ بدهید که آیا مایل به ادامه زندگی مشترکتان به همین نحو هستید؟
    همسرتان چند بار در هفته در زمان فعلی مشروب و سیگار مصرف می کنند و واکنش ایشان در مقابل صحبت های شما و دوست نداشتنتان چیست؟
    شما بیان می کنید در موراد ساده چون لباس پوشیدن نیز شما را کنترل می کنند این موضوع با شک و سوءء ظن همراه می باشد و یا دلیل دیگری برای این رفتارهای خود بیان می کنند؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)